Aroma Sense Baltic

  • lv
  • ru
  • en

Biežāk uzdotie jautajumi

Lielāka daļa ražotāju pievieno C vitamīnu kosmētikas un citiem produktiem, jo tam piemīt lieliskas antioksidanta īpašības. Savukārt ir dermatoloģiski pierādīts, ka C vitamīnam piemīt pozitīva ietekme uz cilvēka ādu.

Aroma Sense dušas uzgaļi ir piemēroti jebkurai standarta dušas šļūtenei ar vītni 2cm (Eiropas standarts).

Šobrīd mēs nodrošinam piegādi Baltijas valstīs, kā arī uz visām Eiropas Savienības valstīm. Par piegādi citās valstīs lūdzu sazinieties ar mums pirms pirkuma veikšanas info@aromasense.lv

Par pirkumu ir iespējams norēķināties ar bankas karti, bankas pārskaitījumu vai caur PayPal norēķinu sistēmu.

Preci iespējams atgriezt 14 dienu laikā, saglabājot orģinālo iepakojumu, taču tas neattiecas uz C vitamīna filtru. Tāpat arī iespējams atgriezt preci 1 mēneša laikā, ja tā nav bijusi lietota un ir konstatēts preces defekts.

C vitamīns (askorbīnskābe) hloru neitralizē, jo saskaroties ar to notiek reakcija, kuras rezultātā hlors tiek pārvērsts vieglā un neitrālā sālskābē, kas nekaitē ādai un matiem.

ASV Vides un Pētniecības organizācijas US EPA veiktie pētījumi ir pierādījuši, ka C vitamīns ir drošs un efektīvs līdzeklis ūdens attīrīšanai no hlora.  Atsauce

Brīvie radikāļi ir molekulas, kurām ir nepilnīgs elektronu apvalks, kas padara tās ķīmiski aktīvas. Antioksidanti, kā C vitamīns neitralizē elektronisko lādiņu šajās molekulās un attur brīvos radikāļus no citu šūnu molekulu bojāšanas.

C vitamīna dušas ūdens nav paredzēts dzeršanai, taču neradīs nekādas problēmas vai draudus veselībai, ja tiks iedzerts nelielā daudzumā esot dušā.

Aromfiltra sastāvs: Askorbīnskābe 57%, destilēts ūdens 22%, Dekstrīns (dabiska šķiedra) -19%, Ēteriskās eļļas – 3% un Arabikas sveķi – 0,4%.

Ja duša vairs nenodrošina līdzšinējo aromātu, ir beidzies aromfiltrs. Aromfiltru iespējams iegadaties mūsu interneta veikalā vai pie mūsu sadarbības partneriem un nomainīt, vadoties pēc instrukcijas, kas atrodama produkta iepakojumā.

Aroma Sense produkcija tiek izstrādāta un ražota Dienvidkorejā.

Ja Jūsu duša vairs nepilda funkcijas, ko tā veica lietošanas sākumā, kad iegādājāties dušas uzgali, iespējams Jums ir jāveic dušas apkope, nomainot maināmās dušas daļas – aromfiltru, mikrošķiedras filtru un/vai keramiskās antibakteriālās lodītes. Izņēmums ir Aroma Sense Premium dušas uzgalis, kurš nav izjaucams, tādējādi ir nomaināms pret jaunu uzgali.