Aroma Sense Baltic

  • lv
  • ru
  • en
Par Aroma Sense. Aroma Sense dušas uzgaļi

Par Aroma Sense

Aroma sense dušas uzgalis ir sešu būtisku tehnoloģiju apvienojums – aromterapija, hlorīda nosēdumu novēršana, bagātināšana ar C vitamīnu, ūdens taupīšana, negatīvo jonu terapija un antibakteriālais efekts.Tas ir izgudrots ar mērķi nodrošināt atjaunojošu un atsvaidzinošu mazgāšanās procesu, kā arī lai uzlabotu ādas un matu veselību. Aroma sense ir radīts, balstoties uz mūsu 16 gadu laikā uzkrāto pieredzi un radītajām tehnoloģijām. Šis dušas uzgalis ir izgatavots, stingri ievērojot starptautiskās kvalitātes sertifikācijas sistēmas standartus. Aroma Sense ir vārdu salikums, kas sevī apvieno ‘Aroma’, t.i. smaržu, un ‘Sense’, kas nozīmē – sajūtas. Dušas uzgaļa ekoloģiskajai ziedlapiņu formai piemīt funkcionāla vērtība un un arī emocionāla nozīme. Tām ir draudzīgs un maigs dizains. Pamatkrāsas ir zila un balta. Zilā krāsā simbolizē uzticību, bet baltā – tīrību.

Aroma Sense dušas uzgaļi jau 36 dažādās valstīs

Lūk dažas no viesnīcām, kuras jau izmanto tieši Aromasense dušas uzgaļus: Resort Hualalai , Monte Carlo Resort & Casino- Las Vegas, Trump International Beach Resort , The Ritz-Carlton, Lake Tahoe , Hilton Palm Springs Resort.

Dušas uzgaļi pieejami pārdošanā Baltijā kopš 2015. gada. Plaši izmantoti veselības aprūpes, SPA centros, augstas klases viesnīcu kūrortos, kā arī Jūsu mājās.

Aroma Sense dušas uzgaļi ar C vitamīna filtru

Aroma Sense dušas uzgaļu reitings

– inovatīvs risinājums, kurš apvieno ekoloģisku ietaupījumu ar neierobežotu un priekpilnu dušas baudījumu. Bez hlora piemaisījumiem, bez kaļķa nogulsnēm, bez lieka ūdens patēriņa. Ar patīkamu aromātu un izcilu pievienoto vērtību ādai un matiem.

Patērē mazāk enerģijas un ūdeni, iegūstot skaistumkopšanas procedūru savās mājās ik dienu!

Ražotājs KNTeC Korea New Tech Corporation

Ražotājs dibināts 1999.gada 22.jūnijā Seulā, Dienvidkorejā. Videi draudzīgs uzņēmums, kas ražo ūdens taupošus, augsta spiediena, aromātiskus dušas uzgaļus no augstākās klases materiāliem. Nemitīgi veicot eksperimentus un veicot pētījumus, uzņēmums piedāvā inovatīvas tehnoloģijas dušas uzgaļu tirgū.

Augstas kvalitātes materiāli

Ražotājs ir ieguvis dažādus pasaulē novērtētus kvalitātes apliecinošus sertifikātus un atzinības, daži no tiem:

Aroma Sense patenti
  • ISO 9001 produkta kvalitātes standarts, CE marķējuma un Q marķējuma sertifikāti no 2000.gada
    Videi draudzīga produkta sertifikāts no 2001.gada
  • ISO 14001 ražotāja vides draudzīguma standarts no 2005.gada
  • Krievijas kvalitātes sertifikāts no 2006.gada
  • Austrālijas kvalitātes sertifikāts no 2012.gada